Hakkımızda

1983 yılında kurulmuş olan firmamız 30 yıldır spiraller, sirenler, lambalar ve aydınlatma ürünleri ile müşterilerine hizmet etmektedir. Ayrıca 1995 yılından bu yana İsveç kökenli Partex ile Alman kökenli Flexa markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Partex, endüstriyel markalama sisteminde dünya lideri olan firmamız; kablo ve boru etiketlemesinde kullanılmaktadır. Ayrıca paslanmaz kablo bağları, etiketleri, harf ve rakamları mevcuttur. Paslanmaz çelik ve plastik gibi çeşitli ürünlerde kullanılabilen kodlama sistemleri silinmez ve yanmaz yapısı ile makine iç panolarında, hızlı trenlerde, metrolarda ve kablo kodlama sistemlerinde kullanılır.
Daha fazla bilgi için:
http://www.partex.nu

Flexa, paslanmaz çelik, pvc ve galvanizden oluşan kablo kanalları ile kablolar her türlü darbeye ve oluşabilecek zarara karşı korunmaktadır. Ayrıca, yanmaz, gaz üretmez, güneşe dayanıklı Rohr-Flex ürünü Marmaray'daki vagonların yapımında kullanılmıştır. Ürünlerin bağlantı rekorları mevcuttur.
Ürünler CE ve ROSH sertifikalıdır.
Kullanım Alanları: Hızlı trenler, metrolar, makine imalatlarıdır.
Daha fazla bilgi için:
http://www.flexa.de

Diğer Ürünlerimiz:
Led Aydınlatma: Bütün binaların dış cephe aydınlatmaları, bahçe aydınlatmaları ve her türlü led ışıklı aydınlatma sistemleri için imalat yapmaktayız. Ayrıca firmamız yol çalışmalarında kullanılan ikaz lambaları, döner lambalar, motorlu sirenler, ledli oklar, güneş enerjisi ile çalışan ikaz lambaları ve sivil savunma sirenleri de üretmektedir.